My Story Gdynia Hotel, Gdynia
04 Jun ‘23
05 Jun ‘23
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Koncertowe wejście w Nowy Rok w My Story Gdynia

Koncertowe wejście w Nowy Rok w My Story Gdynia

  1. Hauptseite
  2. Nachrichten
  3. Nachrichten Details
22 November 2022

6 i 7 stycznia 2023 wystąpi Andrzej Piaseczny. Przyjedź na weekend do Gdyni i rozpocznij karnawał koncertowo w My Story Gdynia.

Atrakcje w Gdyni w Nowym Roku? W mieście z morza i marzeń postawiliśmy w naszym hotelu małą scenę która daje wielkie przeżycia! W roku 2023 wejdziemy iście koncertowo w karnawał. Jakie atrakcje szykujemy na weekend w Gdyni? Dwa koncerty Andrzeja Piasecznego  - 6 i 7 stycznia 2023. Każdy poprzedzony uroczystą, wykwintną kolacją. Możesz wybrać się na jeden z nich! Będzie kameralnie, będzie elegancko i tylko na 100 osób. Czeka Cię wieczór pełen pysznego jedzenia, zabawa z loterią, after party po koncercie. Pomysł na długi weekend w Gdyni jest idealną propozycją dla dwojga. Weekend we dwoje w Trójmieście z tak przygotowanymi atrakcjami z pewnością zostanie w pamięci każdego, kto zdecyduje się na przyjazd.

 

 My Story to jedyny Hotel w Gdyni, który organizuje niezapomniane wydarzenia z gwiazdami polskiej estrady w formule kameralnych koncertów poprzedzonych specjalną kolacją z autorskim menu przygotowywanym specjalnie na tę okazję.

Do tej pory na scenie w My Story gościliśmy: 

- zespół Kombii

- Andrzeja Piasecznego

- Sławomira Uniatowskiego

- Beatę Kozidrak

Bilet na koncert można połączyć z pobytem, należy wybrać datę koncertu - 6 lub 7 stycznia. 6 stycznia Andrzej Piaseczny obchodzi swoje urodziny, stąd można się spodziewać, że nie tylko on zaśpiewa dla Gości piosenkę, ale Goście również zaśpiewają dla niego "Sto lat"!

Kup pakiet na długi weekend kontaktując się telefonicznie: 58 58 28 000

desktop nav bg
Wählen Sie Ihre Sprache: mehr sehen: My Story Sopot Wohnungen
+48 58 58 28 000
+48 732 901 900
recepcja@mystorygdynia.pl
Al. Zwycięstwa 14
81-402 Gdynia
mobile nav bg
Wählen Sie Ihre Sprache:
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen