My Story Gdynia Hotel, Gdynia
04 Jun ‘23
05 Jun ‘23
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Unterricht bei den besten Trainern aus ganz Polen

Unterricht bei den besten Trainern aus ganz Polen

  1. Hauptseite
  2. Nachrichten
  3. Nachrichten Details
28 Januar 2022
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam enim orci, venenatis non ornare sed, facilisis eu nibh. Suspendisse...
Ach! Co to był za dzień!
Przygotowywaliśmy się do niego przez kilka ostatnich tygodni. Na jeden karnawałowy wieczór zamieniliśmy przestrzeń naszej restauracji My Place na kameralną, koncertową przestrzeń i…. to był genialny pomysł na karnawałowe wydarzenie w Gdyni!
Gwiazdą na scenie był Andrzej Piaseczny. Wieczór miał uroczystą oprawę, Goście przyszlli elegancko ubrani, zespoł naszego hotelu zadbał o detale, przyjemną atmosferę, aby wszyscy poczuli się wyjątkowo, a Artysta - zgodnie z zapowiedzią - zaśpiewał w kameralnej, klubowej atmosferze, blisko swoich odbiorców.
Przed koncertem kucharze @myplacegdynia wyserwowali ucztę dla podniebienia – kolację składającą się z 3 dań, zakończoną przepysznym firmowym torcikiem czekoladowym.
Andrzej Piaseczny raczył Gości niesamowitym koncertem prawie do północy. Usłyszeliśmy znane i lubiane przeboje oraz kilka nowości. Musimy przyznać, że taki koncert to jest coś! Już nie możemy się doczekać kolejnego takiego wydarzenia muzycznego!
Obserwujcie nasz profil, zapiszcie się do newlettera przez stronę www.mystorygdynia.pl - niebawem ogłosimy kolejnego artystę, który wystąpi na scenie w My Story Gdynia.
desktop nav bg
Wählen Sie Ihre Sprache: mehr sehen: My Story Sopot Wohnungen
+48 58 58 28 000
+48 732 901 900
recepcja@mystorygdynia.pl
Al. Zwycięstwa 14
81-402 Gdynia
mobile nav bg
Wählen Sie Ihre Sprache:
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen