My Story Gdynia Hotel, Gdynia
04 Jun ‘23
05 Jun ‘23
Always the best price on our website
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Classes with the best trainers from all over Poland

Classes with the best trainers from all over Poland

  1. Home
  2. News
  3. News details
28 of January 2022
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam enim orci, venenatis non ornare sed, facilisis eu nibh. Suspendisse...
Ach! Co to był za dzień!
Przygotowywaliśmy się do niego przez kilka ostatnich tygodni. Na jeden karnawałowy wieczór zamieniliśmy przestrzeń naszej restauracji My Place na kameralną, koncertową przestrzeń i…. to był genialny pomysł na karnawałowe wydarzenie w Gdyni!
Gwiazdą na scenie był Andrzej Piaseczny. Wieczór miał uroczystą oprawę, Goście przyszlli elegancko ubrani, zespoł naszego hotelu zadbał o detale, przyjemną atmosferę, aby wszyscy poczuli się wyjątkowo, a Artysta - zgodnie z zapowiedzią - zaśpiewał w kameralnej, klubowej atmosferze, blisko swoich odbiorców.
Przed koncertem kucharze @myplacegdynia wyserwowali ucztę dla podniebienia – kolację składającą się z 3 dań, zakończoną przepysznym firmowym torcikiem czekoladowym.
Andrzej Piaseczny raczył Gości niesamowitym koncertem prawie do północy. Usłyszeliśmy znane i lubiane przeboje oraz kilka nowości. Musimy przyznać, że taki koncert to jest coś! Już nie możemy się doczekać kolejnego takiego wydarzenia muzycznego!
Obserwujcie nasz profil, zapiszcie się do newlettera przez stronę www.mystorygdynia.pl - niebawem ogłosimy kolejnego artystę, który wystąpi na scenie w My Story Gdynia.
desktop nav bg
mobile nav bg
Language:
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close