My Story Gdynia Hotel, Gdynia
01 Oct ‘23
02 Oct ‘23
Always the best price on our website
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Kamerlany koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów

Kamerlany koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów

  1. Home
  2. News
  3. News details
28 of March 2023

W piątek 24 marca, w hotelu My Story Gdynia odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu "Mała scena, wielkie przeżycia".

Tym razem artystą wieczoru, który porwał swoim charakterystycznym i jakże wyjątkowym głosem, był Krzysztof Cugowski. Dawny lider Budki Suflera, występujący obecnie z Zespołem Mistrzów zaśpiewał dla jedynie 100 osób, które zdecydowały się uczestniczyć w kameralnym koncercie. To już 5 wydarzenie w My Story Gdynia z autorskiego cyklu w którym wystąpili wcześniej: Beata Kozidrak, Andrzej Piaseczny, Kombii, Sławek Uniatowski. I jak zawsze był to czas wyjątkowy, niezapomniany.
Wielkich przeżyć podczas koncertu na małej scenie dostarczyły nie tylko znakomite sentymentalne i znane kilku pokoleniom utwory zaśpiewane przez Krzysztofa Cugowskiego, ale również zaskakująca oprawa świetlna oraz wszystko to, co wyróżnia koncerty w My Story: doskonale przygotowane miejsca do wysłuchania koncertu - blisko sceny, ze świetnym nagłośnieniem, specjalnie przygotowana i udekorowana świeżymi kwiatami sala restauracji My Place, wyserwowana dla gości kolacja, której autorskie menu opracował szef Kuchni Przemysław Langowski. Czym zaskoczył szef Kuchni przybyłych gości?
Przystawka na zimno składała się z trzech mini dań: sałatki z gęsią i truflami; tatara z awokado z orzechami oraz gravlaxa, czyli marynowanego łososia z koprem. Głównym daniem był szarpany polik wołowy z czekoladowym sosem demi-glace, puree ziemniaczanym i warzywami. Kolację zwieńczył misterny deser, czyli torcik z białej czekolady z chrupiącą posypką malinową i lodami kawowymi. Do menu zostały dobrane odpowiednie wina.
Jak zawsze, podczas naszych kameralnych wydarzeń czas upłynął w swobodnej atmosferze. Przybyli na koncert mieszkańcy zarówno z Gdyni jak i z innych miast Polski, bawili się tańcząc, a nawet śpiewając z artystą. W loterii wizytówkowej, która wnosi sporo emocji, szczęśliwie wylosowane osoby otrzymały: „weekend z mercedesem” ufundowany przez partnera wydarzenia BMG Goworowski, 2 płyty z autografami artystów - Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, weekendowy pobyt dla dwóch osób w naszym siostrzanym obiekcie w kurorcie Sopot, czyli w butikowym My Story Sopot Apartments, weekendowy pobyt w My Story Gdynia oraz voucher na naszej restauracji My Place. Każdy Gość odebrał również powitalny upominek od marki Sunewmed+
Urokliwy wieczór nie chciał się kończyć, wydłużyło go after party, czyli zabawa wszystkich po koncercie. Już wkrótce stworzymy kolejną okazję by przeżyć wielkie emocje spotykając się z polskim artystą w hotelu My Story.
Koniecznie dopiszcie się do naszego newslettera i obserwujcie nasze profile w social mediach, żebyście jako pierwsi dowiadywali się kim będzie kolejna gwiazda w My Story. A jeśli macie własne propozycje, komentujcie, chętnie je poznamy.
desktop nav bg
mobile nav bg
Language:
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close