My Story Gdynia Hotel, Gdynia
04 Jun ‘23
05 Jun ‘23
Always the best price on our website
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Recital Beaty Kozidrak 29 pażdziernika 2022

Recital Beaty Kozidrak 29 pażdziernika 2022

  1. Home
  2. News
  3. News details
03 of November 2022

Zdarzają się przeżycia, których nie da się opisać. Takim wydarzeniem był kameralny recital Beaty Kozidrak. 

 

W ostatni weekend października w hotelu My Story Gdynia jedynie 100 osób miało okazję usłyszeć intymną i czułą historię wyśpiewaną w specjalnie ułożonym repertuarze przez artystkę. Beata Kozidrak w zjawiskowej sukni, na niedużej scenie wywołała wielkie emocje: była radość, było wzruszenie, była sentymentalna podróż i dzielenie się wspomnieniami. W ten wyjątkowy wieczór życie stało się muzyką.

 

Nic tak dobrze nie oddaje życiowych przygód, często również z trudnymi zakrętami - jak piosenka. W zakamarki swojej historii Beata Kozidrak zabrała, a wręcz wciągnęła na scenę przybyłych Gości, których zachwyciła kameralna aura koncertu. Wszyscy zanurzyli się w meandry legendarnych piosenek z repertuaru BAJM. Chóralnie z udziałem publiczności wybrzmiało energetyzujące "Co mi Panie dasz", "Taka Warszawa" oraz intymne "Dwa serca, dwa smutki". Goście mieli okazję do bliskiego kontaktu z artystką, która podzieliła się mikrofonem, wysłuchała wspomnień, poderwała publiczność do tańca.

 

Trwający ponad 2 godziny występ poprzedzony był uroczystą kolacją z autorskim menu przygotowanym przez Szefa kuchni My Place - Przemysława Langowskiego. Całość wydarzenia poprowadził Filip Chajzer. Piękną i nieoczywistą oprawę miejsca zapewniła współpraca z pracownią florystyczną FJOŁ.

W menu serwowanej kolacji znalazły się: carpaccio z półgęska podane na smażoną śliwką, czipsem z jarmużu i cykorią, łosoś z pieca na puree z pieczonej dyni piżmowej z borowikami, pieczonym koprem włoskim i sosem krewetkowym z czarnym kawiorem z pstrąga. Kolację zwieńczył mini torcik oblany czekoladą i chrupiącą posypką. O muzyczne tło w trakcie poczęstunku zadbał trójmiejski muzyk - Rafał Szyjer z zespołem. 

 

W trakcie wieczoru można było również wziąć udział w loterii wizytówkowej, która powoli staje się wyróżnikiem wydarzeń organizowanych w My Story Gdynia. Do wygrania były m.in. weekendowe jazdy testowe nowym Mercedesem GLC zaprezentowanym podczas wydarzenia przez partnera wieczoru BMG GOWOROWSKI, vouchery na pobyt w hotelu, zestawy kosmetyków oraz książki "Beata. Gorąca krew" z autografem artystki.

 

"Nigdy więcej takiego koncertu nie będzie" - takimi głosami żegnali się Goście wydarzenia. Zapewniamy jednak, że uda nam się jeszcze nie raz zaskoczyć uczestników kolejnych kameralnych koncertów czymś niezwykłym.

 

Od początku istnienia hotelu My Story organizowane wydarzenia muzyczne mają przemyślaną wyjątkowość - ich uczestnicy spotykają się w kameralnym gronie maksymalnie 100 gości, w specjalnie zaaranżowanej na dany wieczór przestrzeni restauracji My Place. 

Cykl koncertów "Mała scena, wielkie przeżycia" organizowany jest przez hotel My Story w formule otwartej i każdy chętny może wykupić bilet na wydarzenie lub weekendowy, koncertowy pakiet połączony z pobytem. 

 

desktop nav bg
mobile nav bg
Language:
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close