My Story Gdynia Hotel, Gdynia
04 Jun ‘23
05 Jun ‘23
Always the best price on our website
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Pierwsze urodziny My Story Gdynia

Pierwsze urodziny My Story Gdynia

  1. Home
  2. News
  3. News details
03 of October 2022

My Story Gdynia Hotel ma już ROK! Z tej okazji w weekend 30.09 - 02.10.2022 zaproszeni Goście - przyjaciele i partnerzy obiektu, świętowali rok obecności na trójmiejskiej mapie hoteli.

 

 

W nietuzinkowej oprawie wysokich dekoracji z żywych kwiatów, w specjalnie przygotowanych strefach, Goście wydarzenia uczestniczyli w wybrane dni między innymi w:

  • bankiecie, 
  • loterii, 
  • koncercie, 
  • pokazach, 
  • warsztatach, 
  • degustacji win.

Piątkowy bankiet prowadzony przez Filipa Chajzera rozpoczął urodzinowy weekend. Zaproszeni Goście mieli okazję usłyszeć i zobaczyć, z jakimi sukcesami hotel przeszedł przez pierwszy rok funkcjonowania. Najważniejszym z nich były zdobyte 2 nagrody w ramach konkursu CZAS GDYNI. W wydarzeniu uczestniczyli odpowiedzialni za projekt architekci z pracowni MS15 - Paweł Świątkiewicz i Łukasz Maraszek. 

W trakcie wieczoru zorganizowana została prezentacja auta marki Porsche Taycan oraz loteria, w której można było zdobyć upominki od partnerów: Bilquis, Sunew Med, Mary Kay, Wydawnictwo Znak; w tym między innymi kosmetyki, jedwabne akcesoria,  bilet na recital Beaty Kozidrak czy specjalną poduszkę podnoszącą komfort snu. Muzyka na żywo w wykonaniu Rafała Szyjera uprzyjemniała wieczór Gościom.

Ogromne wrażenie na uczestnikach robił przygotowany przez szefa kuchni restauracji My Place - Przemysława Langowskiego - urodzinowy bufet, kolorowy i rozciągnięty na całą długość restauracji. Finezja połączeń smaków, nieoczywistość wyeksponowania przekąsek tworzyły tego wieczoru zaskakujące doświadczenia. Jednym słowem było obłędnie pysznie.

Zwieńczeniem piątkowego bankietu był koncert Andrzeja Piasecznego. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń z parkietem i sceną czekała jako niespodzianka dla Gości. Piasek wykonał swoje największe przeboje, jednocześnie zabawiał słuchaczy swobodną, pełną humoru konferansjerką. 

W sobotę można było wziąć udział w warsztatach piękna przygotowanych przez markę Mary Kay oraz w degustacji win zorganizowanej przez Skarbnicę Win.

Przez cały pobyt Goście mieli możliwość obejrzenia całego obiektu, wysłuchania informacji o koncepcji WYŚPIJ SIĘ jako filozofii miejsca oraz skorzystania z ofert hotelu: siłowni, saun, masaży. 

Przez cały weekend Goście mogli wesprzeć działania fundacji DOM MARZEŃ, na rzecz którego zbierane były środki.

 

desktop nav bg
mobile nav bg
Language:
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close