My Story Gdynia Hotel, Gdynia
30 Sep ‘23
01 Oct ‘23
Always the best price on our website
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
Gala Charytatywna Domu Marzeń

Gala Charytatywna Domu Marzeń

  1. Home
  2. News
  3. News details
12 of February 2023

11 lutego 2023 zapisze się na kartach historii Fundacji Dom Marzeń i My Story Gdynia, jako wyjątkowe wydarzenie dla podopiecznych fundacji.

Śmiało możemy napisać, że w ten wieczór, dzięki sile otwartych serc, pomysłów i zaangażowania filantropów - spełniły się marzenia tych osób, którym los nie namalował życia w "różowych kolorach". W hotelu My Story Gdynia odbyła się Gala Charytatywna na rzecz Domu Marzeń - Fundacji założonej przez Katarzynę i Marka Karczewskich. W oprawie iście światowej - z wybiegiem, fotografami, makijażystami i fryzjerami, z muzyką na żywo i publicznością - podopieczni Domu Marzeń w roli modelek, zaprezentowali się podczas pokazu mody w specjalnie na ten wieczór przygotowanych strojach (stroje ufundowała marka Taranko - dziękujemy). Wyjście na wybieg i prezentacja dla wielu z nich był pełnym przejęcia momentem. Modelki otrzymały wsparcie od swoich ambasadorek, które pomagały im przezwyciężyć tremę wychodząc wspólnie z nimi. Czułość i zrozumienie płynęło między wszystkimi i dla wielu była to nowa sytuacja. Za każdą kreacją płynęły oklaski bez oceniania. Wielkie brawa dla nich!
Pani Iwona Guć - znakomicie prowadziła Galę, a Pan Michał Guć - wiceprezydent Gdyni ds. innowacji sprawnie i jakże efektywnie przeprowadził licytację w której wzięli udział wszyscy chętni do wsparcia działań prowadzonych przez Dom Marzeń.
Oj, zaskoczyły wszystkich wylicytowane kwoty za wybrane "fanty". Były wśród nich:
-2 vouchery na kobiecą sesję fotograficzną u Fot. Iwona Wojdowska
-zaproszenia na festiwal oraz tygodniowa wejściówka na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia
-warsztaty kulinarne z Jola Słoma i Mirek Trymbulak
-szybką przygodę na wodach zatoki gdańskiej jachtem RS21 – od Baliq Sport
-kolacja w restauracji My Place bar & restaurant z aktorem Tomasz Ziętek
Podczas Gali, muzyczne talenty zaprezentowali podopieczni z Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni. Trzeba przyznać, że pod okiem Pani Dyrektor Ela Cupiał rodzą się gwiazdy przyszłych wielkich estrad.
Wydarzenie nie powstałoby, gdyby nie zaangażowanie współorganizatorów i darczyńców: Akcja Anima , poczęstunek - restauracja hotelowa My Place bar & restaurant, wino – Wojtek Lazarowicz KaapVino - Finest Wines of South Africa, Grażyna Wiatr z Magazyn Pomorski zadbała o patronat medialny, Atelier Paweł Brzozowski zadbał o piękne fryzury modelek. Przestrzeń na Galę udostępnił właściciel hotelu - Pan Adam Rymarski, a Pani Jolanta Darznik jak zawsze "spięła" w całość wydarzenie tak, by każdy odbiorca chwil spędzonych w My Story miał odczucie, że to specjalna i wyjątkowa chwila.
Przeżycia jakie towarzyszyły Gali wymalowały szczerą i głęboką radość modelkom oraz wzruszenie wśród wielu gości.
Ów wieczór był dowodem na to, że siłą wielu potencjałów - chęci, zaangażowania, czułości, ofiarności - można wiele zmienić, można tchnąć w innych nadzieję, inspirację, radość i prawdziwe szanse na zmianę a zmiany, dokonują się zarówno przez duże jak i małe gesty.
desktop nav bg
mobile nav bg
Language:
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close