My Story Gdynia Hotel, Gdynia
01 Okt ‘23
02 Okt ‘23
Immer der niedrigste Preis auf unserer Website
My Story Gdynia Hotel, Gdynia
ROK 2022 - historia jak ze snu

ROK 2022 - historia jak ze snu

  1. Hauptseite
  2. Nachrichten
  3. Nachrichten Details
31 Dezember 2022

Początek roku dla wielu z nas jest momentem na podsumowanie tego, co już jest za nami. Dla nas, twórców My Story Gdynia Hotel, to również dobra chwila żeby pozbierać historie, które powstały w ciągu minionych 365 dni w murach hotelu. 

Doświadczenia, wydarzenia, spotkania i inicjatywy, które miały miejsce w My Story, w kolejnym roku będą tworzyć następne historie. Jeśli mamy jednak podsumować rok 2022 jednym zdaniem, to dla nas był sukcesem jak ze snu! Pomimo wielu niesprzyjających zmiennych, które wpłynęły na rynek hotelarstwa, udało nam się zamknąć rok satysfakcjonującym wynikiem. Dziś My Story Gdynia Hotel jest nie tylko miejscem w którym można świetnie się wyspać, ale również miejscem, w którym można przeżyć coś wartościowego i budującego.

 

Co wydarzyło się w 2022 roku w My Story?

Na początku roku zainicjowaliśmy cykl wydarzeń muzyczno - kulinarnych pod tytułem "Mała scena, wielkie przeżycia" w myśl których, Goście organizowanych wydarzeń doświadczają przeżyć muzycznych w niestandardowej formule - uroczystej kolacji poprzedzającej koncert. Zamysłem takiego przebiegu wieczoru, jest stworzenie kameralnej chwili muzycznej, rozciągnięcie i wydłużenie przeżyć związanych z obcowaniem z muzyką na żywo. Zaproszeni artyści wchodzą w bezpośredni kontakt z publicznością, niejednokrotnie Goście mają okazję wejść na scenę i wspólnie śpiewają z artystami. Tak się stało podczas koncertu Beaty Kozidrak czy grupy Kombii.  Cykl wydarzeń "Mała scena, wielkie przeżycia" w roku 2022 to 4 koncerty, w których udział wzięło ponad 400 osób. Zaproszenia na wydarzenia okazały się świetnym pomysłem na weekend w Trójmieście, funkcjonowały jako doskonały prezent z okazji urodzin, prezent na Święta czy niespodzianka, weekend we dwoje w Gdyni, blisko morza. Często Goście łączyli przyjazd na koncert z pobytem w hotelu. Dla nich przygotowywaliśmy specjalny, koncertowy pakiet, w ramach którego mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji (warsztaty, spotkania, upominki, pełne wyżywienie). Na małej scenie My Story Gdynia Hotel grali już: Andrzej Piaseczny, Sławek Uniatowski, Beata Kozidrak, Kombii. Każdy koncert miał unikalną oprawę - dekoracje ze świeżych kwiatów, światła. Serwowana kolacja, której menu za każdym razem tworzył nasz Szef Kuchni Przemysław Langowski, odbywała się przy okrągłych stołach w restauracji My Place. Cykl muzycznych wydarzeń będzie kontynuowany również w 2023 roku i już dzisiaj serdecznie Państwa na nie zapraszamy!

 

Smaki i kuchnia. 

Karta MENU naszej restauracji przechodziła w 2022 roku wiele przeobrażeń, nie tylko tych, wynikających z sezonowości i dostępności lokalnych produktów. Kuchnia naszej restauracji, którą zarządza Przemysław Langowski, stara się nie tylko na bieżąco odpowiadać na potrzeby i trendy świata gastronomii, ale również uruchamiać inicjatywy popularyzujące wspólne jedzenie, wspólne gotowanie. Dlaczego wspólne? W dzisiejszym świecie, pełnym pilności i erozji rytuałów, wspólny posiłek wciąż pozostaje momentem w ciągu dnia, który potrafi zjednoczyć ludzi, stworzyć moment do rozmowy, poznania się. Dla nas, kultura jedzenia to również kultura gotowania. Chcemy ją Państwu częściej oferować. W wakacje wzięliśmy udział w inicjatywie Kulinarna Świętojańska a w listopadzie w naszym hotelu została zorganizowana kolacja przygotowana przez 5 Szefów Kuchni z całej Polski. Piątka przyjaciół spotkała się w kuchni restauracji My Place, by wspólnie gotować dla Gości i mieszkańców Gdyni. Specjalne, degustacyjne menu z zaskakującymi daniami zinterpretowało pięciu znakomitych kucharzy. Przygotowali swoje popisowe dania, które finalnie skomponowały menu  kolacji - kompletne, zróżnicowane w strukturze smaku i teksturach oraz wykończone adekwatnymi trunkami zachwyciły Gości tego wieczoru. Niewątpliwie było to najciekawsze wydarzenie kulinarne w naszym hotelu i z pewnością powtórzymy je w 2023 roku!

 

 

Jeszcze lepszy SEN i WYPOCZYNEK

 

W minionym roku rozszerzyliśmy usługi w naszym hotelu o wprowadzenie kołder obciążeniowych, uruchomienie pokoju masażu oraz wprowadzenie nowych, lokalnych marek kosmetycznych, dzięki którym nasze ciało może się odprężyć, zrelaksować i zregenerować. Ponadto nasi Goście mogą opuścić hotel z poduszką lub opaską obciążeniową na oczy, która sprawdziła im się podczas pobytu. Większość akcesoriów mamy dostępne w sprzedaży na terenie hotelu.

 

Pokój masażu powstał w strefie relaksu, na poziomie -1 hotelu. Jest tam jednocześnie siłownia i strefa saun, z której Goście mogą bezpłatnie korzystać. Na masaż można umówić się przed przyjazdem do hotelu lub w trakcie pobytu. Kosmetyki marki SKIN SCIENCE oraz specjalna linia MY STORY SWEET DREAMS można kupić na terenie obiektu i stanowią doskonałe uzupełnienie rytuałów wokół dobrej regeneracji, szybkiego zaśnięcia.

 

Doświadczenie snu nieustannie wspieramy w My Story poprzez wprowadzanie najnowszych i sprawdzonych rozwiązań, które poprawiają jakość snu. Nie możemy się już doczekać nowinek, które zaprezentujemy Państwu w 2023 roku!

 

UZNANIE I ZAUFANIE

10 lutego - w dzień urodzin miasta Gdynia, nasz obiekty odebrał 2 nagrody w konkursie CZAS GDYNI. Nagroda „Czas Gdyni” trafia do inwestorów i architektów. To wyróżnienie przewodniczącej Rady Miasta Gdyni. Nagroda jest przyznawana w dwóch kategoriach: „Inwestycje” oraz „Architektura”. W 2022 roku o zwycięstwo walczyło 27 różnego rodzaju obiektów a nasz obiekt dostał nagrody w obu kategoriach! 

NAGRODA "CZAS GDYNI w kategorii ARCHITEKTURA

dla Pracowni Architektonicznej MS I 15, która stworzyła projekt na bryłę naszego hotelu. Oraz Wyróżnienie Przewodniczącej Rady Miasta Gdyni na najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2021.

 

Stworzone przez nas miejsce z filozofią SNU, jako kluczowe doświadczenie Gości hotelowych, zostało docenione nie tylko przez samych Gości, ale również kapitułę konkursową za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

desktop nav bg
Wählen Sie Ihre Sprache: mehr sehen: My Story Sopot Wohnungen
+48 58 58 28 000
+48 732 901 900
recepcja@mystorygdynia.pl
Al. Zwycięstwa 14
81-402 Gdynia
mobile nav bg
Wählen Sie Ihre Sprache:
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen